fbpx

Filmy z drona

Filmy z drona są niezastąpione w filmowaniu architektury, urbanistyki i wszelkiego rodzaju obiektów znajdujących się w ciekawych lokalizacjach. Jedno ujęcie jest w stanie pokazać użytkownikowi o wiele więcej informacji niż dziesiątki zdjęć. W ostatnim czasie drony znajdują również zastosowanie w filmach wykonywanych na potrzeby zróżnicowanych eventów takich jak festiwale, wydarzenia sportowe, koncerty. Ujęcia z drona potrafią urozmaicić filmy ślubne, videoblogi a także filmy korporacyjne czy eventowe. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym i niesamowitym efekcie, ujęcia z lotu ptaka powinny spełnić Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zainwestować w filmy z drona?

Filmy reklamowe spotykamy na każdym kroku – to powszechnie obowiązujący trend, który ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Z kolei filmy wykonywane dronem to bardzo ciekawe rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Wykorzystanie tej technologii daje możliwość uzyskania niezwykle interesującego efektu końcowego. Filmy z drona to rozwiązanie, które pozwala zaprezentować to, co chcemy pokazać, lecz z zupełnie innej perspektywy, niedostępnej dla aparatu czy zwykłej kamery. Ujęcia z lotu ptaka dają znacznie większe możliwości przy montażu filmu, a jednocześnie pozwalają uzyskać niebanalny efekt, który skutecznie przyciągnie uwagę i znacznie dłużej pozostanie w pamięci widza. Filmy z drona to nie tylko świeży i popularny trend, ale również zupełnie nowe możliwości i wyzwania.

 

W jakich branżach stosuje się filmy z drona?

Filmy z drona to rozwiązanie coraz bardziej popularne i nie ma w tym nic dziwnego, jeśli tylko spojrzy się na to w jak wielu branżach można je wykorzystać. Jest wiele sytuacji, kiedy film z drona będzie świetnym rozwiązaniem. W zasadzie wszędzie tam, gdzie kręci się filmy tradycyjną kamerą można również wykorzystać możliwości dronów.  Dron zapewni ciekawe ujęcia, które staną się świetnym uzupełnieniem kadrów wykonanych w sposób tradycyjny – kamerą na ziemi. Przy eventach, które gromadzą rzesze ludzi, jak koncerty czy festiwale, filmy z drona to najlepsze rozwiązanie. Podniebne ujęcia pozwalają przedstawić wydarzenie w całości – jego skalę i klimat, czego nie oddadzą tradycyjne kadry ukazujące zwykle zaledwie ułamek tego, co warto pokazać. Filmy z drona idealnie nadają się również na filmy promocyjne. Także w tym zakresie istnieje szerokie pole do popisu – począwszy od filmów promujących regiony i miejsca warte uwagi, przez promocję różnych wydarzeń, aż po krótkie filmy przedstawiające firmy i ich pracę.

 

Dlaczego warto zaufać osobom posiadającym certyfikat do obsługi dronów?

Filmy krótkometrażowe znajdują zastosowanie w tak wielu dziedzinach, że nie sposób dziwić się wzrostowi ich popularności i zainteresowania tematem. To samo tyczy się filmów nakręconych dronem. Coraz więcej osób i firm zajmuje się wykonywaniem takich ujęć. Jednak to, co różnicuje rynek, to jakość wykonywanych usług. Obsługiwać drony potrafi wiele osób, jednak to co wyróżnia naszą firmę to profesjonalne podejście do tematu. Certyfikat poświadczający uprawnienia do obsługi drona to gwarancja doświadczenia w pracy z takim sprzętem. Certyfikat jest wydawany na podstawie egzaminu, który musi być poprzedzony kursem nie tylko teoretycznym, ale również praktycznym. Zatem osoby posiadające stosowne uprawnienia nie tylko prezentują profesjonalne podejście do pracy, ale przede wszystkim musiały wykazać się umiejętnościami w obsłudze drona. Wszystko to przekłada się później na jakość filmu z drona, a w konsekwencji na wysoki poziom oferowanych usług.