Film i animacja dla PaliPali

Film i animacja zachęcające do korzystania z aplikacji PaliPali


Na potrzeby promocji aplikacji PaliPali zostaliśmy poproszeni o zrealizowanie filmu i animacji o długości około 60 sekund. Po wspólnie napisanym scenariuszu przystąpiliśmy do realizacji. Efekty możecie podziwiać poniżej.

Film promocyjny – PaliPali

W filmie klient chciał pokazać proces zamawiania materiałów budowlanych dzięki aplikacji. Proces został podzielony na trzy najważniejsze etapy / miejsca. Budowa – na której występuje brak materiałów oraz na którą materiały powinny zostać dostarczone. Biuro w którym pracuje kierownik budowy oraz hurtownia z której zostają pobrane materiały budowlane. Dla czytelności przekazu, zdecydowaliśmy się również na dodanie plansz informacyjnych.

Animacja pokazująca korzyści płynące z korzystania z aplikacji PaliPali

W animacji, skupiliśmy się przede wszystkim na korzyściach, jakie płyną z korzystania aplikacji. Skrótowo został przedstawiony sposób działania. Kolorystyka i identyfikacja wizualna została dobrana zgodnie z identyfikacją wizualną Zleceniodawcy. Efekty możecie zobaczyć poniżej. Materiały będą prezentowane podczas targów technologicznych i w social mediach.