Produkcja animacji

Masz pomysł, który wykracza poza ramy narzucone przez film lub video? Twój pomysł jest tak innowacyjny, że żeby go wytłumaczyć, musisz to narysować a później wprawić w ruch? Chciałbyś przedstawić na video lokalizacje, które znajdują się po drugiej stronie kuli ziemskiej? A może chciałbyś pokazać upływ czasu w sposób niestandardowy, streścić lub wytłumaczyć procesy lub inwestycje które składają się z wielu zmiennych i zróżnicowanych etapów? A może po prostu lubisz kreskówki? Jeżeli odpowiedziałeś na chociaż jedno z powyższych pytań pozytywnie, to oznacza że animacje są dla Ciebie!

Animacje na podstawie filmu / fotografii

Bardzo popularne rozwiązanie w którym animacja jest planowana przed rozpoczęciem zdjęć. Kreatywne wykorzystanie rzeczywistych elementów daje nieograniczone możliwości, które wprawione w ruch może dać oszałamiający efekt. Szczególnie lubimy wprawiać w ruch architekturę miejską. Przykład takiej realizacji. poniżej.

Animacje rysunkowe

Animacje rysunkowe, dają nieograniczone możliwości kreacji świata i bohaterów. Możemy stworzyć styl rysunkowy czy bardziej technologiczny. Tutaj wszystko ma wpływ na ostateczny odbiór animacji. Od kolorystyki po rodzaj kreski, jak i rodzaj ruchu. Przykład takiej realizacji poniżej.

Gorąco polecam playcolors! Satysfakcjonująca i przyjemna współpraca, umiejętność odzwierciedlenia potrzeb klienta, firma ciągle poszerzająca swoje możliwości i jest otwarta na nowe.

Martyna Romanowicz – RomaTerapia