Animacje dla Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu

Animacje dla Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu


W ramach projektu promującego pakiet wsparcia dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie dolnego śląska wykonaliśmy 3 animacje na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu. Ze względu na fakt, że animacje miały być publikowane w zróżnicowanych mediach społecznościowych każda z animacji jest innej długości, prezentując najważniejsze informacje. Na uwagę zasługuje termin wykonania projektu. Zleceniodawcy zależało na jak najszybszym wykonaniu prac. Dzięki sprawnej współpracy od przedstawienia scenariusza do zakończenia projektu minęło 5 dni.

animacje dla urzędu

Spot 60 sekundowy


Jest to najdłuższa animacja w ramach projektu, prezentująca najwięcej merytorycznych informacji. Kolorystyka animacji została zachowana zgodnie z identyfikacją wizualną projektu opierającą się na 3 głównych kolorach – pomarańczowy, granatowy oraz biały.

Spot 15 sekundowy


Spot o długości 15 sekund powstał z myślą o kampanii AdWords prowadzonej na portalu YouTube oraz na Facebooku.

Spot 6 sekundowy


Spot o długości 6 sekundowy ze względu na swoją długość był nieład wyzwaniem. Krótka reklama tego typu jest używana do najkrótszego typu reklam, których widz nie może pomijać.