PKP SA – Spoty i animacje.

Spoty wykonane dla PKP. S.A


Mieliśmy przyjemność wykonać spoty promujące linie kolejową z Wrocławia do Świdnicy. Prace obejmowały wykonanie ujęć z drona i z ziemi w najważniejszych miejscach trasy, następnie zaprezentowanie materiału z niewielkimi elementami i treściami uzupełniającymi. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Spoty PKP

90 sekundowy Spot promujący Polskie Koleje Państwowe


Spot zawiera profesjonalne nagranie lektorskie. Plansze graficzne na początku i na końcu, informują w sposób jasny i czytelny czego dotyczy. Dodatkowo dodaliśmy elementy animacji, które uatrakcyjniły ujęcia filmowe.

30 sekundowy spot promujący Polskie Koleje Państwowe


Spot 30 sekundowy jest krótszą wersją spotu 90 sekundowego. Wybrane zostały najważniejsze elementy inwestycji, które przekazują najważniejsze informacje.

Animacja 90 sek promująca Polskie Koleje Państwowe


Animacja w porównaniu do spotu daje o wiele większe możliwości story tellingowe. Kolorystykę oparliśmy na identyfikacji graficznej PKP. Każda plansza przedstawia informacje w sposób wizualny, tekstowy oraz audio, podkreślając najważniejsze aspekty inwestycji oraz korzyści dla pasażera.

Animacja 15 sek promująca Polskie Koleje Państwowe


Krótka wersja animacji dedykowana w sposób szczególny do mediów społecznościowych zawiera podstawowy przekaz, który może zachęcić widza do poszukiwania bardziej szczegółowych informacji na temat inwestycji, czy to w internecie czy w prasie.